Obecny czas: Piątek, 29 Mar 2024, 08:47




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Wiek
Autor Wiadomość

Dołączenie: Piątek, 11 Cze 2010, 12:38
Posty: 22
Post Wiek
Mam jeszcze taki problem z wiekiem, jak zmienią tą ustawę i wejdzie ten limit wieku (o ile zmienią) 35 lat to je się łapie ale moją żona już niestety nie. Co wtedy?? Zapewne już nie będziemy mogli skorzystać z programu :(


Piątek, 18 Cze 2010, 18:05
Profil

Dołączenie: Pon Maj 12, 2008 12:17 pm
Posty: 377
 
Post Darmowa pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego Rodzina na swoim


 
 
www

Dołączenie: Sobota, 15 Maj 2010, 14:49
Posty: 45
Post Re: Wiek
No niestety raczej nie. Kredytobiorcami są obydwoje małżonków a jak jeden się nie kwalifikuje to nie da rady. Tak mi się zdaje. :(


Sobota, 19 Cze 2010, 17:28
Profil

Dołączenie: Sobota, 15 Maj 2010, 14:49
Posty: 45
Post Re: Wiek
Lepiej się spiesz człowieku jak zamierzasz brać ten kredyt. Ja to osobiście czekam na te zmiany bo jestem jak narazie singlem a jak te zmiany wejdą to może będę mógł przystąpić do programu.


Sobota, 19 Cze 2010, 17:30
Profil

Dołączenie: Piątek, 11 Cze 2010, 12:38
Posty: 22
Post Re: Wiek
Może wejdą może nie. Łatwo powiedzieć, że się trzeba śpieszyć ale jak wiadomo co nagle to po diable, szczególnie, że trudno jakąś konkretną ofertę znaleźć. Niby mam upatrzony dom ale teraz jeszcze bank co mi pożyczy na najlepszych warunkach udzieli muszę znaleźć a to nie jest takie znowu proste.


Sobota, 19 Cze 2010, 22:23
Profil

Dołączenie: Czwartek, 29 Kwi 2010, 07:22
Posty: 349
Post Re: Wiek
Tak to niestety jest. Jeżeli takie zmiany wejdą w życie to każdy z małżonków musi mieć mniej niż 35 lat.

_________________
Wszystko o programie Rodzina na swoim
Oblicz wysokość dopłat wykorzystując kalkulator kredytowy Rodzina na swoim, zobacz banki uczestniczące w programie, sprawdź limity cen mieszkań, poznaj warunki programu.
http://www.rodzinanaswoim.net.pl


Niedziela, 20 Cze 2010, 14:50
Profil WWW

Dołączenie: Czwartek, 29 Kwi 2010, 07:22
Posty: 349
Post Re: Wiek
Inna sporawa czy te miany będą wchodzić w życie. Może się przecież zdążyć, że nic z tego nie będzie. Wcale bym się nie zdziwił.

_________________
Wszystko o programie Rodzina na swoim
Oblicz wysokość dopłat wykorzystując kalkulator kredytowy Rodzina na swoim, zobacz banki uczestniczące w programie, sprawdź limity cen mieszkań, poznaj warunki programu.
http://www.rodzinanaswoim.net.pl


Niedziela, 20 Cze 2010, 14:52
Profil WWW

Dołączenie: Pon Maj 12, 2008 12:17 pm
Posty: 377
 
Post Darmowa pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego Rodzina na swoim


 
 
www
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron