Obecny czas: Czwartek, 28 Mar 2024, 15:24




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
?? proszę o odpowiedź
Autor Wiadomość

Dołączenie: Niedziela, 18 Lip 2010, 23:08
Posty: 5
Post ?? proszę o odpowiedź
Witam ponownie chciałam zapytac także czy w obrębie programu Rodzina na swoim istnieje możliwośc zakupu czegos tzn domku na ROD z tym, że jest to domek do całorocznego zamieszkania z możliwością meldunku czyli można to ując w ten sposób, że jest to normalny domek o powierzchni ok 80m pochodzący z rynku wtórnego.


Poniedziałek, 19 Lip 2010, 21:51
Profil

Dołączenie: Pon Maj 12, 2008 12:17 pm
Posty: 377
 
Post Darmowa pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego Rodzina na swoim


 
 
www

Dołączenie: Czwartek, 27 Maj 2010, 20:34
Posty: 15
Post Re: ?? proszę o odpowiedź
Z tego co wiem to skoro jest to dom w którym można się zameldować (czyli normalnie mieszkać jak w innych domach czy mieszkaniach) to mi się wydaje, że chyba nie powinno być z tym problemu. Ale jak to zwykle bywa mogą się znaleźć osoby którym to nie będzie odpowiadać. Tym niemniej widziałem w ogłoszeniach domki działkowe przy których była ikonka RnS ale nie wiem czy to tylko ze względu na cenę za metr.


Środa, 21 Lip 2010, 09:51
Profil

Dołączenie: Niedziela, 18 Lip 2010, 23:08
Posty: 5
Post Re: ?? proszę o odpowiedź
Dziękuje bardzo za wyrażenie swojej opinii właśnie dlatego pytalam, ponieważ też widziałam te ikonki i bardzo mnie to zaczeło zastanawiac...:) pozdrawiam serdecznie


Środa, 21 Lip 2010, 10:05
Profil

Dołączenie: Pon Maj 12, 2008 12:17 pm
Posty: 377
 
Post Darmowa pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego Rodzina na swoim


 
 
www
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron