Obecny czas: Czwartek, 28 Mar 2024, 21:16




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
kredyt RnS dla ojca dziecka
Autor Wiadomość

Dołączenie: Poniedziałek, 13 Wrz 2010, 12:42
Posty: 2
Post kredyt RnS dla ojca dziecka
cześć,

Mam 27 lat i 5 miesięcznego synka. Z moją konkubiną rozstaliśmy się miesiąc temu. Na razie nie jest uregulowane prawnie kto będzie się zajmował synkiem (nie byliśmy jeszcze w sądzie). Konkubina opiekuję się synkiem w tygodniu a ja w weekend (zabieram go do domu moich rodziców w piątek wieczorem i odwożę w niedziele wieczorem - nie mam swojego mieszkania).

Czy jest dla mnie szansa na kredyt "rodzina na swoim"? Nie jestem wprawdzie osobą "samotnie wychowującą dziecko"........

pozdrawiam
Karol


Poniedziałek, 13 Wrz 2010, 12:49
Profil

Dołączenie: Pon Maj 12, 2008 12:17 pm
Posty: 377
 
Post Darmowa pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego Rodzina na swoim


 
 
www

Dołączenie: Czwartek, 29 Kwi 2010, 07:22
Posty: 349
Post Re: kredyt RnS dla ojca dziecka
Udział w programie Rodzina na Swoim mogą wziąć małżonkowie (bez względu na to czy mają dzieci czy też nie) oraz osoby samotnie wychowujące dzieci. Z tego co rozumiem sytuacja Pana i syna nie jest uregulowana. Należało by to zrobić. Jeżeli to Pan będzie miał prawo do opieki i będzie się zajmował dzieckiem to wtedy jak najbardziej będzie miał Pan szansę na kredyt w programie.

_________________
Wszystko o programie Rodzina na swoim
Oblicz wysokość dopłat wykorzystując kalkulator kredytowy Rodzina na swoim, zobacz banki uczestniczące w programie, sprawdź limity cen mieszkań, poznaj warunki programu.
http://www.rodzinanaswoim.net.pl


Czwartek, 16 Wrz 2010, 21:00
Profil WWW

Dołączenie: Poniedziałek, 13 Wrz 2010, 12:42
Posty: 2
Post Re: kredyt RnS dla ojca dziecka
rozumiem.
Dziękuję za odpowiedź
pzdr


Piątek, 17 Wrz 2010, 07:33
Profil

Dołączenie: Pon Maj 12, 2008 12:17 pm
Posty: 377
 
Post Darmowa pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego Rodzina na swoim


 
 
www
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron