Obecny czas: Czwartek, 28 Mar 2024, 19:28




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
spadek bez prawomocnego postanowienia sądu
Autor Wiadomość

Dołączenie: Poniedziałek, 20 Cze 2011, 18:15
Posty: 3
Post spadek bez prawomocnego postanowienia sądu
Dom w którym jest zameldowany mój mąż jest własnością jego rodziców (posiadają akt notarialny). Ojciec mojego męża zmarł kilkanaście lat temu, mąż był wówczas niepełnoletni. Spadek do dziś nie został sądownie podzielony. Nie ma prawomocnego postanowienia sądu u nabyciu spadku. Czy mój mąż jest właścicelem tego domu (nie figuruje on w akcie notarialnym ani w księgach wieczystych) Czy kwalifikujemy się do RnS? Proszę o wyczerpującą odpowiedź.


Poniedziałek, 20 Cze 2011, 18:53
Profil

Dołączenie: Pon Maj 12, 2008 12:17 pm
Posty: 377
 
Post Darmowa pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego Rodzina na swoim


 
 
www

Dołączenie: Poniedziałek, 20 Cze 2011, 18:15
Posty: 3
Post Re: spadek bez prawomocnego postanowienia sądu
Mam opinie prawną w tej kwiestii,osoba której przysługuje prawo do spadku a nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe i nie ma prawomocnego postanowienia sądu o stwierdzeniu nabycia spadku lub aktu poświadczenia dzidziczenia sporządzonego przez notariusza nie jest współwłaścicielem ani właścicielem budynku mieszkalnego :D


Środa, 29 Cze 2011, 08:07
Profil

Dołączenie: Pon Maj 12, 2008 12:17 pm
Posty: 377
 
Post Darmowa pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego Rodzina na swoim


 
 
www
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron