Obecny czas: Piątek, 29 Mar 2024, 07:26




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
kredytu do końca roku 2010 ?
Autor Wiadomość

Dołączenie: Czwartek, 27 Maj 2010, 16:05
Posty: 1
Post kredytu do końca roku 2010 ?
Witam serdecznie,
mam pytanie odnośnie okresu w którym można skorzystać z tej formy kredytowania
zakupu mieszkania. Mianowicie czy to prawda, że w takiej formie będzie można
skorzystać z tego kredytu do końca roku 2010 ? Jak się sytuacja ma
przedstawiać w kolejnym roku


Czwartek, 27 Maj 2010, 16:07
Profil

Dołączenie: Pon Maj 12, 2008 12:17 pm
Posty: 377
 
Post Darmowa pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego Rodzina na swoim


 
 
www

Dołączenie: Czwartek, 29 Kwi 2010, 07:22
Posty: 349
Post Re: kredytu do końca roku 2010 ?
Obecnie trwają debaty nad zmianami. Z tego co wiem jeszcze nie wiadomo dokładnie kiedy wejdą one w życie ale prawdopodobnie w niedalekiej przyszłości.

_________________
Wszystko o programie Rodzina na swoim
Oblicz wysokość dopłat wykorzystując kalkulator kredytowy Rodzina na swoim, zobacz banki uczestniczące w programie, sprawdź limity cen mieszkań, poznaj warunki programu.
http://www.rodzinanaswoim.net.pl


Czwartek, 27 Maj 2010, 23:57
Profil WWW

Dołączenie: Czwartek, 29 Kwi 2010, 07:22
Posty: 349
Post Re: kredytu do końca roku 2010 ?
http://www.rodzinanaswoim.net.pl/aktualnosci,1.html

_________________
Wszystko o programie Rodzina na swoim
Oblicz wysokość dopłat wykorzystując kalkulator kredytowy Rodzina na swoim, zobacz banki uczestniczące w programie, sprawdź limity cen mieszkań, poznaj warunki programu.
http://www.rodzinanaswoim.net.pl


Czwartek, 27 Maj 2010, 23:57
Profil WWW

Dołączenie: Niedziela, 30 Maj 2010, 11:06
Posty: 8
Post Re: kredytu do końca roku 2010 ?
Dzień dobry. Wyrażam podobne obawy. Z tego co słyszałam zmiany mają nadejść niedługo.


Niedziela, 30 Maj 2010, 11:15
Profil

Dołączenie: Sobota, 29 Maj 2010, 12:41
Posty: 5
Post Re: kredytu do końca roku 2010 ?
Teraz będą zmieniać a program się skończy podobno w 2012. Oby te zmiany nie były na gorsze.


Niedziela, 30 Maj 2010, 12:39
Profil

Dołączenie: Sobota, 12 Cze 2010, 10:01
Posty: 12
Post Re: kredytu do końca roku 2010 ?
Najpoważniejszą zmianą z mojego punku widzenia jest wprowadzenie limitu wieku do 35 roku. Jak nie znajdę przedmiotu zakupu do końca tego roku, to już od następnego nie załapię się na ten kredyt jako za stary kredytobiorca docelowy, pomimo że mój zastępczy kredytobiorca (syn) ma tylko 27 lat i jego raty mogą być rozpisane do oporu, czyli na 30 lat.

A na razie wszystko idzie mi po grudzie z tym szukaniem domu/mieszkania. Może dlatego, że mam symulację tylko na 178 tysięcy, ale może z innego powodu.

Wiejskie domy są w tej cenie i całkiem by mi odpowiadały, pomimo że obrzydliwe, ale w takich miejscach, że dla osoby bez samochodu to jest nie do zamieszkania.
Najpiękniejsze, w uroczych okolicach, tanie i wyposażone lepiej od całorocznych bywają domy letniskowe, ale tych zdaje się w ogóle nie wolno kupować w tym kredycie (nie mogę tego zrozumieć i nigdzie doczytać, czy na pewno). Myląco w ogłoszeniach o nich wyskakuje automatycznie ikonka Rodzina na Swoim, bo zgadza się cena za metr kwadratowy i wielkości domów.
Dewelopera jak dotąd nie znalazłam ani jednego :!:, który zgodziłby się na stuprocentowe pokrycie z tego kredytu t.j. bez wkładu własnego. Nie mówiąc o tym, że wielkościowo i cenowo rzadko się zdarza pasowanie mieszkań deweloperskich do tego kredytu w ogóle. Nie wyobrażam sobie, jak to będzie, kiedy deweloperzy w następnym roku kalendarzowym staną się jedynym sprzedawcą, od którego wolno będzie kupować w tym kredycie. Po prostu nie da się tego kupować i po staremu trzeba będzie liczyć na wygrane w Lotto :evil:
A mieszkań z rynku wtórnego w mojej cenie jeszcze nie spotkałam (i w ogóle wolałabym dom).

Za sześć miesięcy skończy się mój dostęp do kredytu i zwyczajnie nie zdarzę z kupnem - na to się zanosi.


Sobota, 12 Cze 2010, 10:31
Profil

Dołączenie: Sobota, 29 Maj 2010, 12:41
Posty: 5
Post Re: kredytu do końca roku 2010 ?
Święta racja. Jak wprowadzą limit wieku i wykluczą rynek wtórny to nie będzie ani co kupić ani komu kupować. Co do tych domków to też starałem się dowiedzieć czegoś i z tego jakie informacje uzyskałem to nie ma raczej szans.


Wtorek, 15 Cze 2010, 18:43
Profil

Dołączenie: Pon Maj 12, 2008 12:17 pm
Posty: 377
 
Post Darmowa pomoc w uzyskaniu najlepszego kredytu hipotecznego Rodzina na swoim


 
 
www
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Szukaj:
Skocz do:  
cron